Akcje charytatywne

akcje charytatywne

Jako stowarzyszenie LORDS angażujemy się w akcje mające na celu ratowanie zdrowia lokalnych mieszkańców. Sprawdźcie co udało nam się osiągnąć przy waszej pomocy.

bezpłatne wsparcie psychologiczne

bezpłatne wsparcie psychologiczne

Ruszyliśmy z nową inicjatywą! Przez cały okres pandemii proponujemy wam bezpłatne konsultacje psychologiczne. Możecie je uzyskać w każdy wtorek środę i czwartek w godzinach 7:30 – 9:00 dzwoniąc pod numer 513 464 314 

Bieg chaber

Charytatywny Berzyński Bieg z Przeszkodami jest cykliczną imprezą promującą ideę biegam-pomagam. Co roku wspólnymi siłami zbieramy datki dla chorych z regionu wolsztyńskiego. 

dla alexa

wolsztyn dla alexa

Alex przyszedł na świat ze śmiertelną chorobą. Dzięki ogólnopolskiej zbiórce udało się zebrać potrzebną kwotę, aby Alex poleciał do USA na terapię genową! Wolsztynianie dołożyli do tego celu niemałą cegiełkę. 

pomóż tomkowi zobaczyć parowozy

Tomek Drzewiecki od wielu lat cierpi na barwnikowe zwyrodnienie siatkówki. Jego pasjami są: matematyka oraz parowozy. Od ponad pół roku dążymy do tego, aby pomóc mu zobaczyć parowozy własnymi oczyma. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy już połowę kwoty. Do celu już niedaleko!

licytacja dla agnieszki

licytacje dla agnieszki

Agnieszka cierpi na złośliwego raka piersi. Walczymy o to, aby pomóc jej przezwyciężyć tą paskudną chorobę. Prowadzimy serię licytacji książek, z których dochód w całości przeznaczony jest na leczenie Agnieszki. 

zbiórka mebli i materiałów budowlanych

Pomóżmy wyremontować mieszkania potrzebującym! Cały czas prowadzimy zbiórkę materiałów przydatnych przy remoncie oraz mebli, aby najbiedniejsi z naszego regionu żyli w godnych i zdrowych warunkach. 

zbiórka mebli wolsztyn

Razem możemy więcej!

Już wkrótce kolejne akcje charytatywne! Jeśli potrzebujesz pomocy w promowaniu szczytnego celu – napisz do nas. Na pewno Ci w tym pomożemy. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda!